Stary Rynek w Poznaniu jest niezwykle klimatyczny ‒ na wszystkich zainteresowanych czekają słynne Koziołki, kawiarnie i restauracje serwujące kuchnie z różnych stron świata oraz wiele innych atrakcji. Nic więc dziwnego, że osoby szukające noclegu w Poznaniu decydują się właśnie na hostele zlokalizowane w pobliżu Starego Rynku.

Tani nocleg przy Starym Rynku

Czy można znaleźć tani, a zarazem wygodny nocleg niedaleko Starego Rynku? Tak! Bardzo atrakcyjną ‒ zarówno pod względem cen, jak i standardu usług ofertę przygotowały hostele. Hostele proponują pokoje różnej wielkości ‒ od wieloosobowych po 2-, 3-osobowe pokoje z prywatną łazienką czy przestronne apartamenty.

Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na nocleg w hostelu?

  • w cenę noclegu zazwyczaj wliczone są ręczniki, pościel, dostęp do internetu
  • pokoje są wygodne i komfortowo wyposażone
  • wynająć można miejsce w pokoju wieloosobowym, jak również prywatny pokój z łazienką
  • w zależności od potrzeb do wyboru mamy pokój z łóżkiem małżeńskim, a także z łóżkami pojedynczymi
  • goście do dyspozycji mają samoobsługową kuchnię
  • niektóre hotele oferują możliwość dokupienia wyżywienia, na przykład śniadań
  • przed wieloma hostelami znajduje się zabaw, co jest atrakcją dla dzieci
  • obsługa jest miła i życzliwa, recepcja zazwyczaj czynna jest całą dobę
  • pobyt w hostelu ‒ w szczególności w pokoju wieloosobowym to sposób na nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni.

Warto też wspomnieć, że wiele poznańskich hosteli oferuje specjalne pakiety dla studentów, rodzin z dziećmi, grup pracowników czy turystów, dzięki czemu pobyt ma bardzo atrakcyjną cenę.

Dlaczego jeszcze warto wybrać hostel przy Starym Rynku?

Stary Rynek w Poznaniu to prawdziwa perła architektoniczna. Zobaczyć tutaj możemy Ratusz z Koziołkami,  zabytkowe kamienice, pałace, fontanny, klimatyczne kawiarnie, muzea i świątynie. To oczywiście niejedyny powód, dla którego warto wybrać hostel właśnie w takiej lokalizacji. W pobliżu centrum znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, bez problemu więc dotrzemy do różnych części miasta, na przykład na dworzec, do Starego Browaru, do Palmiarni Poznańskiej, do wielu uczelni wyższych i szkół policealnych oraz licznych atrakcji turystycznych.

Co ważne, osoby podróżujące samochodem mogą sprawnie dostać do na autostradę A2 bądź na drogę ekspresową S11.

Explorer-hostel – wygodne noclegi w doskonałej lokalizacji

Explorer-hostel to komfortowy obiekt zlokalizowany właśnie w pobliżu Starego Rynku – zapraszamy wszystkich turystów, studentów, rodziny z dziećmi, jak również podróżujących samotnie. Proponujemy pokoje w atrakcyjnych cenach i miłą, pomocną obsługę.

Podsumowanie

Wszystkim szukającym komfortowego noclegu w centrum Poznania podpowiadamy, że doskonałym rozwiązaniem są zlokalizowane w pobliżu Starego Rynku hostele. Oferty wielu tego typu obiektów są bardzo atrakcyjne ‒ goście do dyspozycji mają wygodne pokoje, w tym pokoje z prywatnymi łazienkami, korzystać mogą z kuchni, zapewniony mają bezpłatny dostęp do internetu. Co więcej stary rynek do doskonała lokalizacji, z której sprawnie przemieścimy się do interesujących nas części Poznania.